PODZIMNÍ SETKÁNÍ RODIN

26.10.2021 (17:22)

Dobrý den vážení rodiče,

dovolujeme si Vás a vaše děti pozvat na akci, která se koná o podzimních prázdninách.

Naše Podzimní setkání rodin je určeno všem, kteří chtějí podpořit vztahy ve své rodině komunitě, která prochází obnovou.

Těšíme se na Vás.

Kontakt: Mgr.Alena Vlková, 777 311 610, alenavlkova@email.cz

POZVÁNKA

na

PODZIMNÍ SETKÁNÍ RODIN

zacílené na podporu rodin v obcích, kde probíhá obnova po ničivém tornádu.

Ø  Čekají na Vás interaktivní dílny pro děti i dospělé s prvky arteterapie, muzikoterapie, prostor bude i pro společné sdílení zkušeností.

Ø  Cílem je podpořit přátelské vztahy v obcích i rodinách a schopnost zvládat náročné situace.

Ø  Setkání je otevřené pro místní i hosty.

Ø  Projekt podpořil Region Podluží, Mikroregion Hodonínsko a Senát ČR

Ø  Provázejí terapeuti z letních příměstských táborů pro děti z obcí zasažených tornádem.

Tento program bude v regionu probíhat

28. 10. 2021                        DK Týnec

29. 10. 2021                        ZŠ Mikulčice

Zájemci  se mohou  telefonicky hlásit u Mgr. Alena Vlkové na tel.č. 777 311 610 Uzávěrka přihlášek je ve středu 27.10.2021 do 12:00 hodin.

Časový harmonogram setkání

Přivítání (9:00 - 9:30)

I blok (9:30 - 11:30)

Ø  Dílna pro celou rodinu

Přestávka na oběd 11:30-12:30

II blok (12:30 - 14:00)

Ø  Dílna pro děti – „Hudební pohádka“

Ø  Dílna a posezení pro dospělé

Přestávka 14:00 - 15:30

III blok (15:30 - 17:00 )

Ø  Závěrečný společný blok pro celou rodinu

Motto: „ Každý přihoďme svoje polínko do ohně a podpořme společně naši soudržnost.“