MAMINKO, TATÍNKU ZASTAV SE

21.09.2020 (13:46)

MAMINKO, TATÍNKU ZASTAV SE   Vytvořte si doma spolu se svým dítětem podzimní dekoraci,   kterou si vystavíme před mateřskou školou.   (ozdobené, vydlabané dýně)   Pokud se Vám to podaří, přineste ….

Vážení rodiče,

pro usnadnění a urychlení zápisu Vašeho dítěte do naší mateřské školy můžete využít Elektronického předzápisu.

Na webu: www.elektronickypredzapis.cz

stačí vyhledat naši mateřskou školu a předzapsat se do ní: https://elektronickypredzapis.cz/materska-skola/moravska

Dále Vás program navede, jaké další kroky je potřeba podniknout:

- tisk vyplněné žádosti

- tisk čestného prohlášení k očkování

- tisk informací o zpracování osobních údajů

- pořízení kopie očkovacího průkazu dítěte

- pořízení kopie rodného listu dítěte

Všechny uvedené dokumenty doručíte k zápisu do MŠ.

V současné situaci nenavštěvujte osobně praktického lékaře. Pro doložení této povinnosti vyplníte čestné prohlášení k očkování  (viz dokument k tisku) a kopii očkovacího průkazu.

Vyplněné a podepsané dokumenty poté doručte do naší MŠ dle aktuální situace jedním z následujících způsobů:

do datové schránky školy

e-mailem s uznávaným elektronickým podpisem (nelze jen poslat prostý text)

poštou

vložit do schránky dne 6. 5. 2020 (v dne zápisu) při vchodu do budovy MŠ – vchod na schodišti vpravo (označená „zápis“).

- osobní podání 6. 5. 2020 v MŠ: dle registrace (přijde jeden zákonný zástupce vybaven rouškou a jednorázovými rukavicemi)