Úplata za předškolní vzdělávání 2022

30.06.2022 (11:01)

Ú P L A T A za předškolní vzdělávání /školkovné/ o prázdninách   Úplata za předškolní vzdělávání /školkovné/ za                červenec 2022 je ….

INTERNETOVÉ OBJEDNÁVKY JÍDEL

ZMĚNA INKASNÍCH PLATEB

Ve školním roce 2022/2023 budou platby za stravu strhávány inkasem vždy měsíc předem (např. v měsíci srpnu se platí za září).

Případné přeplatky stravného budou vráceny na konci školního roku.

Přihlášky ke školnímu stravování

na školní rok 2022/23 odevzdejte do 20.6.2022

Přihlášku naleznete níže v přiložených souborech.