MAMINKO, TATÍNKU ZASTAV SE

21.09.2020 (13:46)

MAMINKO, TATÍNKU ZASTAV SE   Vytvořte si doma spolu se svým dítětem podzimní dekoraci,   kterou si vystavíme před mateřskou školou.   (ozdobené, vydlabané dýně)   Pokud se Vám to podaří, přineste ….

Motýlci

Ve třídě Motýlků je ve školním roce 2019/20 zapsáno 28 dětí, z toho 13 chlapců a 15 děvčat ve věku od 4,5-7 let.

Jelikož je 23 dětí předškolního věku, je obsah naší výchovně-vzdělávací práce stanoven tak, aby pomohl děti připravit na vstup do ZŠ.

Děti se učí samostatnosti - nachystat si pomůcky, materiály, které budou potřebovat k činnosti a zase vrátit zpět na místo, vypravovat o svých zážitcích, vyjádřit svůj názor, sebehodnotit se, sdělit co se povedlo, co se mu nelíbí.

Učí se také logickému myšlení, kdy využíváme interaktivní tabuli s různými výukovými programy.

Mezi nejoblíbenější aktivity dětí patří cvičení, chvilky u klavíru s písničkou, tanečkem a výtvarné činnosti, kde se děti dokáží nejvíce realizovat.

S dětmi pracují 2 paní učitelky- Jana Kosíková a Zdeňka Bilková.