úplata září, třídní schůzky, dýňování, zdravá oslava narozenin

6.09.2017 (09:24)

ÚPLATA za předškolní vzdělávání za měsíc

září  2017

se bude vybírat v kanceláři účetní (vedle ředitelny) dne:

14. 9. 2017 /čtvrtek/ od 6,30 – 15,00 hod.

Vážení rodiče,

srdečně Vás zveme na třídní schůzky,

které se budou konat ve třídě MOTÝLCI

(pro rodiče dětí z Motýlků)

a ve třídě MRAVENEČCI

(pro rodiče dětí z Mravenečků)

ve třídě VČELIČKY

(pro rodiče dětí ze Včeliček)

a ve třídě BERUŠKY

(pro rodiče dětí z Berušek)

dne 12. 9. 2017 od 17:00 hod.

DÝŇOVÁNÍ

Zveme všechny rodiče a děti na tvořivé odpoledne, které

se uskuteční 19. 9. 2017 od 16:00 hod. na zahradě MŠ.

Nezapoměňte s sebou :

dýni, nožík na vyřezávání a lžíci na vydlabávání, různý materiál na přízdobu (přírodní i jiný),

svíčku a dobrou náladu :-)

Dýňování ukončíme opékáním špekáčků u táboráku.

ZDRAVÁ OSLAVA NAROZENIN

Vážení rodiče,

v naší mateřské škole podporujeme „zdravé mlsání“,a tak bychom Vás chtěli poprosit, aby děti při oslavě narozenin přinesly do školky místo cukrovinek dobroty jiného druhu, např. ovoce, zeleninu, sušené ovoce, domácí vyrobené sušenky, pochutiny ze zdravé výživy apod.