Maminko, tatínku zastav se ... vánoční tvoření

1.12.2021 (12:54)

MAMINKO, TATÍNKU ZASTAV SE…   Vytvořte si doma spolu se svým dítětem adventní dekoraci či ozdobu.   Pokud se Vám to podaří, přineste hotový výrobek   nejpozději do 8.12. 2021 do MŠ.   Z vašich výrobků ….

Divadelní představení - dopoledne

5.03.2018 (11:35)

V úterý 6. 3. 2018 dopoledne se děti zúčastní v sále sokolovny divadelního představení:

„Tůdle a veliká řepa“

aneb i zdravé může být dobré

Divadelní představení pořádá Rodinný klub Brouček za podpory Městyse Moravská Nová Ves.

Přiveďte děti do 8:00

Děkujeme.